ERZ-V14V821C1
Contact Now
ERZ-V14V821C1
  • 1
Diameter : 14 mm
Voltage Rating AC : 510 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 5 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 1355 V
Series : V
Varistor Voltage : 820 VDC
Voltage Rating DC : 670 VDC
Capacitance : 280 pF